Terug naar het overzicht

Successen voor Westerkwartier op regiokampioenschappen

vrijdag 22 juli 2016 20:15

Successen voor Westerkwartier op regiokampioenschappen

Tijdens de Groningse kampioenschappen in het stadspark op 16 en 17 juli waren er vele successen voor het Westerkwartier. Zowel bij de paarden als de pony's leverden de rijverenigingen uit het Westerkwartier zowel in de dressuur- als de springrubrieken vele prijswinnaars. Hieronder vindt u een uitgebreid overzicht.

 

 

 

 

 

Dressuur

Sytze van Dellen met Cumano, kampioen klasse B categorie A/B.

Sytze van Dellen met Haanpaol's Rossi, kampioen klasse B categorie C.

Jennifer Veenstra met Veenstra's High Five, kampioen klasse B categorie D/E.

Jennifer Veenstra met Jonker's Jayden, reservekampioen klasse L1 categorie D/E.

Monique Jonker met Aroshoeve's Don Olivius, kampioen klasse L1 paarden.

Nicole Riezebos met Et tout Vabien, reservekampioen klasse L1 paarden.

Jennifer Veenstra met Veenstra's Grapjas, kampioen klasse M1 categorie D/E.

Kathy Roggen met Steendieks Campino, reservekampioen klasse M1, categorie D/E.

Eva Heins met Ferrari van de Ponderosahoeve, kampioen klasse M2, categorie D/E.

Stephanie Berends met Sipko's Colorado, kampioen klasse Z1, paarden.

 

Springen

Thijmen van Mispelaar met Tara, kampioen klasse B categorie A/B.

Jessica Hunziker met Bonny, kampioen klasse B categorie C.

Annaleen Pomper met Bertha, reservekampioen klasse B categorie C.

Jennifer Bakker met Très Jolie, kampioen klasse B categorie D/E.

Feline Smith met De Mensinghe's Marijn, reservekampioen klasse B categorie D/E.

Madeleine de Vries met Ferdy, derde plaats klasse B categorie D/E.

Robbie Loes Leijten met Hugo Boss, kampioen klasse B paarden.

Henriette Veldsema met Ferdi, derde paats klasse B paarden.

Jennifer Bakker met Diablo, reservekampioen klasse L categorie C.

Nienke Dijkstra met Blue stone's Alegria, kampioen klasse L categorie D/E.

Rianty Zwart met Zalvador, kampioen klasse L paarden.

Tessa Hoeksema met Cwantus M, derde plaats klasse L paarden.

Chantal Windstra met Sulaatik's Palieter, kampioen klasse M categorie D/E.

Tessa Hoeksema met El Vleut H, kampioen klasse M paarden.

Tessa Hoeksema met Easy Boy H, reservekampioen klasse M paarden.

Chantal Windstra met Rossum's C'est la Vie, kampioen klasse Z categorie D/E.

Chantal Windstra met Altanje, kampioen klasse Z paarden.

Marianne Boerema met Dollard's Fabian, reservekampioen klasse Z paarden.

 

Meertallen

Pony Viertal Equipe Nienoord, kampioen klasse M.

Pony Viertal Equipe Nienoord, kampioen klasse M - kür op muziek.

Z-friezenteam Groningen, kampioen klasse ZZ paarden.

Z-friezenteam Groningen, reservekampioen klasse M/Z/ZZ paarden - kür op muziek.

 

Verenigingskampioenschap

Ponyteam Nienoord

Hoofdsponsors

Cazemier Grondverzet

HJC Manege

Otter Diercompleet